Poznámky :


1) Sběratelský materiál zasíláme prostřednictvím cenného psaní + dobírky. 

K ceně objednaného materiálu připočítáváme aktuální poštovné České pošty. ( přibližně 142,-Kč, při ceně nad 500 Kč. Do této částky je to 96,- Kč. Balné nepožadujeme, ale při objednávce nad 500,- Kč připočítáváme bezpečnostní obálku České pošty za částku 8,-Kč.)

Celkovou dobírkovou částku tvoří : cena objednaného materiálu + poštovné (142 Kč)  +  cena použité obálky (  8 Kč).

2) Po dohodě lze rovněž zaplatit předem na náš účet a objednaný materiál do ceny 500 Kč je zaslán doporučeně, za poštovné podle hmotnosti kolem 68 Kč. Při vyšší ceně je použito cenné psaní, kde poštovné je 77,-Kč + obálka 8,-Kč. ( Je použito poštovné České pošty.)

3) Z důvodu elektronické evidence plateb nepřijímáme hotovostní platby a platby kartou. Možná je platba předem na účet e-shopu podle vyúčtování objednávky na Váš e-mail, nebo zaslání formou dobírky. Dobírková částka je Českou poštou převedena na náš účet.

4) Objednávky se snažíme vyřizovat obratem.

5)  Požadované položky popište co nejpodrobněji ( kapitolu, číslo, cenu ), aby nedošlo k záměně při kompletaci Vaší objednávky.

6) Při objednávce uvádějte vždy adresu. Na anonymní zájemce nebereme zřetel.

7) Ceny přebytků nejsou katalogové. Jsou deformovány do  + nebo -,  především prostředky, které jsem byl nucen do nich vložit. Ceny jsou stanoveny pevně. Jsou uvedeny včetně všech daní ( např. DPH).

8) Některé položky jsou natolik zajímavé, že je požaduje hned několik sběratelů. Tam se držíme pravidla "Kdo dřív přijde,..". Snažíme se o aktuálnost nabídky ze všech sil, ale někdy nestačíme vše odmazat ihned. Předem se za tyto nedostatky omlouváme. Nově přidané položky jsou vyznačeny červeným pořadovým číslem.

9) Vyobrazení mincí je autentické a odpovídají nabízenému zboží. Případné vady jsou popsány stupněm zachovalosti, nebo přímo podrobnější poznámkou u popisu.

10) Rádi se seznámíme s Vaší chyběnkou nebo přebytky.

11) Veškerou korespondenci prosíme na adresu :        mince.bankovky@seznam.cz 

Dr. Vojtěch Bolf,  Třešňová 1624/6

    289 22 Lysá nad Labem, ČR    IČ 63265079

                tel. 723 344 121 (14-21hod)

 

12) Kupující může odstoupit od kupní smlouvy do 30 dnů po obdržení zboží. Uvedená lhůta je určena k tomu, aby se kupující v přiměřeném rozsahu seznámil s povahou, vlastnostmi a funkčností zboží. Kupující je povinen prodávajícímu zaslat nebo předat zakoupené zboží na uvedenou adresu, po obdržení prodávající zašle na jeho účet částku za zboží. Náklady vrácení zboží nese kupující.

Kupující je povinen uplatnit reklamaci u prodávajícího nebo osoby určené k opravě bez zbytečného odkladu od zjištění nedostatku.

13) Vzájemné spory mezi prodávajícím a kupujícím řeší obecné soudy. Kupující, který je spotřebitelem, má podle zákona č.634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění, právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb. Subjektem, který je oprávněn mimosoudní řešení sporu provádět, je Česká obchodní inspekce. Bližší informace jsou dostupné na webových stránkách www.coi.cz.

Mimosoudní řešení spotřebitelského sporu se zahajuje výlučně na návrh spotřebitele, a to pouze v případě, že se spor nepodařilo s prodávajícím vyřešit přímo. Návrh lze podat nejpozději do 1 roku ode dne, kdy spotřebitel uplatnil své právo, které je předmětem sporu, u prodávajícího poprvé.

Spotřebitel má právo zahájit mimosoudní řešení sporu online prostřednictvím platformy ODR dostupné na webové stránce ec.europa.eu/consumers/odr/.

14) Kupující souhlasí s tím, aby poskytnuté osobní údaje byly prodávajícím zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů (č. 101/2000 Sb.) za účelem plnění předmětu smlouvy. Prodávající se zavazuje osobní údaje kupujícího neposkytnout jiným třetím subjektům než smluvnímu dopravci za účelem dodání zboží.

S přátelským pozdravem Vojtěch Bolf

 


 zpět na hlavní stránku


České puncovní značky( kliknutím možno zvětšit):

Další informace http://www.puncovniurad.cz/cz/